wtorek, 8 sierpnia 2017

Sushi w Eberswalde - Mr.Ky


Miejsce z cyklu - trafione przypadkiem, warte powrotów. Do "Mr. Ky Sushibar" zawitaliśmy podczas jednej ze służbowych wizyt u naszych najbliższych zachodnich sąsiadów :) 
Sushi tu serwowane bardzo nam zasmakowało. Ośmielę się nawet napisać, że właśnie w Eberswalde jedliśmy najlepsze jak do tej pory rolki w tempurze ! Lokal jest malutki, aczkolwiek oblegany- zarówno podczas naszej pierwszej jak i drugiej wizyty był pełny. Dodatkowo co chwilę pojawiali się klienci po odbiór zamówień na wynos i jak szalony śmigał dostawca sushi. Może to oznaczać tylko tyle, że serwowane tu dania są pyszne zaspokoją podniebienie licznej grupy miłośników kuchni japońskiej.
Dostępne zestawy są różnorodne, ale i rewelacyjnie skomponowane. Na uwagę zasługuje fakt, że pomimo, iż jemy w centrum niemieckiego miasteczka- ceny są zbliżone do cen w naszych rodzimych sushi barach.
Godziny otwarcia widniejące na stronie internetowej wprowadzają w błąd i przez nie o mały włos- sushi uczta nie przeszła nam koło nosa. Jednak postanowiliśmy podjechać pod lokal i sprawdzić czy oby na pewno załoga wypoczywa w ramach Mittagspause. I co się okazało- żadnej przerwy nie ma, a pracownicy rollują sushi w pocie czoła.
Także nie martwcie się- pomiędzy godziną 14, a 17 również możecie liczyć na pyszne jedzonko :) Termin wizyty:
Kwiecień 2016
Czerwiec 2017

Mr. Ky + Asia Bistro Eberswalde

Adres:
Eisenbahnstraße 14, 16225 Eberswalde, Niemcy
+49 3334 833712

Godziny otwarcia: 

źródło: https://www.mrkysushibar-eberswalde.de/uber-uns


Facebook ---- > TU

Instagram ----> TU

Strona www -----> TU 

Menu ----> TU 

Tripadvisor ----> TU Jeśli tam jeszcze nie byliście a macie jakieś pytania-walcie śmiało.
A jeśli jedliście już w "Mr. Ky + Asia Bistro" to chętnie poznamy Wasze opinie na temat tego miejsca i potraw, które pałaszowaliście- piszcie w komentarzach lub na priv.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz