poniedziałek, 7 sierpnia 2017

Sushi Go- najlepsze sushi w Gorzowie


Miejsce to można skomentować bardzo krótko- smaczne jedzenie, fajna obsługa z dużym poczuciem humoru i rewelacyjna atmosfera. Jako miłośnicy sushi, jedliśmy je już w wielu miejscach, a "Sushi Go" zajmuje wysoką pozycję w naszym subiektywnym rankingu miejsc serwujących ten japoński specjał.


Gościliśmy tu już trzykrotnie i za każdym razem wychodziliśmy najedzeni do syta, uśmiechnięci i zadowoleni. W menu znajdziemy pełen przekrój rolek sushi- do wyboru do koloru. A jakby tego było mało- personel dba o różnorodność i co jakiś czas wprowadza nowe pozycje, dlatego jesteśmy pewni, że za każdym razem możemy liczyć na coś czego jeszcze nie próbowaliśmy. Ostatnią nowością na którą trafiliśmy było rewelacyjne Tarutaru Koto- nasz absolutny hit! Mini tatarki z łososia i tuńczyka, tempura, glony wakame- niebo w gębie! Pozycja czasochłonna, aczkolwiek warto czekać, oj warto !


Na miejscu drugim jednogłośnie plasuje się urumaki "nadziane" sałatką krabową. Zamawialiśmy przy każdej wizycie i planujemy uczynić to tradycją.Lokal prowadzony jest z pasją co widać i czuć. Sushi jest naprawdę bardzo smaczne i co ważne podawane w niebanalny sposób. W menu do wyboru mamy też tatary, sałatki i zupy. A jeśli chodzi o napoje- według nas pozycją obowiązkową jest zielona herbata. Jednak dla amatorów czegoś mocniejszego zalecane jest japońskie wino lub piwo- tak, tak je również tutaj znajdziecie. 
Zajrzyjcie na facebookowy funpage, po namiastkę tego czego możecie spodziewać się po tym miejscu. A jeszcze lepszym pomysłem będzie jeśli wybierzecie się osobiście na obiad czy kolację, a jesteśmy przekonani, że na jednej wizycie się nie zakończy. Dla nas obecność "Sushi Go" na kulinarnej mapie Gorzowa jest ogromną radością, gdyż na smakowite sushi nie musimy już gnać do Szczecina, Poznania czy Poczdamu (gdzie zostawiliśmy kawałek serca, ale o tym wkrótce).
Termin wizyty:
Kwiecień 2017
Czerwiec 2017
Lipiec 2017

Sushi Go

Adres:
ul. Dekerta 18/1
66-400 Gorzów Wielkopolski
602 778 255

Godziny otwarcia: 
wt-czw: 14-21
pt-sb: 14-22
ndz:14-20


Facebook ---- > TU

Instagram ---->  TU


Jeśli tam jeszcze nie byliście a macie jakieś pytania-walcie śmiało.
A jeśli jedliście już w "Sushi GO" to chętnie poznamy Wasze opinie na temat tego miejsca i potraw, które pałaszowaliście- piszcie w komentarzach lub na priv.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz