środa, 26 lipca 2017

Kanaan- pyszne wegetariańskie jedzenie w centrum BerlinaMiejsce idealnie odzwierciedlające słynny berliński luz. Lokal znajduje się w niepozornej budce, przed którą niczym na plaży (wszędzie wysypany jest jasny piasek), na plastikowych, białych stolikach możemy zjeść wegetariańskie pyszności.

W Kanaan menu codziennie wygląda nieco inaczej- wszelkich wskazówek udzieli Wam pracownik witający klientów od wejścia. 
My skusiliśmy się na pikantna szakszukę serwowaną z ogromną ilością klasycznego hummusu. I powiem Wam tyle- był to najlepszy hummus jaki kiedykolwiek jedliśmy. Jeśli tak smakuje ta pasta w Izraelu, to podczas naszej grudniowej wizyty w tym kraju, będziemy go jeść codziennie. Serio :) 
Na naszym stole zagościła też sałatka warzywna z serem feta, syropem z granatu i sosem majonezowym (w przyzwoitych ilościach). Bardzo miłym zaskoczeniem było to, że bazę sałatki stanowiła roszponka z drobno posiekanymi warzywami, a nie jak to teraz bywa w większości lokali- słynny mix sałat... Do tego świeżutkie pieczywo- pita i bułeczka posypana zatarem. Wszystko serwowane na fajnych, drewnianych talerzykach. Po takim obiadku niczego więcej do szczęścia nie potrzeba. 
Termin wizyty:
Lipiec 2017


Kanaan 
Adres: 
Kopenhagener Strasse 17, 10437 Berlin
(kod pocztowy stanowi tutaj kwestię kluczową, początkowo nawigacja zaprowadziła nas pod bliźniaczy adres zlokalizowany kilka km dalej).
kanaanberlin@gmail.com

Godziny otwarcia:
wt-ndz 12:00-22:00

Strona www ----> TU

Menu ----> TU 

Facebook ----> TU 

Instagram ----> TU

Tripadvisor ----> TU 

Jeśli tam jeszcze nie byliście a macie jakieś pytania-walcie śmiało.
A jeśli jedliście już w "Kanaan" to chętnie poznamy Wasze opinie na temat tego miejsca i potraw, które pałaszowaliście- piszcie w komentarzach lub na priv.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz